קטגוריות
פאנפיקים המועצה|כוח המשימה חלק ד׳

לפני הפאנפיק הרביעי.

שלום לכולם, 

זהו פוסט חופשי. שבו אעלה כמה נקדות חשובות להסבר, לפני הפאנפיק הרביעי. 

  1. ההבדל בין הגעת רומי, דילן וליבי ליקום הזה לבין הגעת השאר : 

רומי, דילן וליבי, הגיעו לכדור הארץ ע״י ניסעה ישירה בזמן. כלומר, דילן, נסע בזמן, בשעה שבכלל היה לא אפשרי, לנסוע בזמן, אבל דילן, עשה את הבלתי יאומן והצליח הוא הוביל את שלושתם ,ליקום המקביל (ללא ידיעתו ) כי אחרי כמה שניות פשוט היקום האחר הושמד. למעשה, צ׳יף, טעה (בפאנפיק השני). מה שגרם להיווצרות היקום המקביל, היייתה הנסיעה של דילן בזמן, בשעה שטכנית לא היה ניתן לעשות זאת. היקום, פשוט קרס. כל הטיימרים האחרים, הצליחו להגיע ל-2009. אבל שניות אחר כך, כבר היקום הושמד, והם עברו מבלי לשים לב ליקום האחר. הנקודה הזו תובהר יותר לעומק בפאנפיק הרביעי. (מוזמנים לשאול שאלות נוספות בתגובות אם לא מובן)

2. מה בעצם דדי יודע?

האמת, שלא הרבה, הלולאה שלו, חזתה רק את מה שקורה ביקום הזה והוא ראה, שבאחת המציאיות היקום מושמד, הוא חשב אוטומטית שזה בגלל שדילן השמיד את האי, אלו דברים נוספים הוא ראה? ומה הוא עשה איתם ? תגלו בפאנפיק הרביעי 🙂

3. אם בלו וגורדון מילר הם אותו בן אדם. איך עלמה קבלה את ״הכוחות״? 

שאלה טובה. כפי שעלמה מסבירה בפרק 4 בפאנפיק השלישי (https://hrb-blog.ussl.blog/part/חלק-ג׳/חלק-ג׳פרק-4ארבע-שעות/) בכל יקום והסיטוריה יש משפחה מיוחדת שמשמשת כמעיין סמן היסטורי. המשפחה הזו חייבת להיות בכל יקום באותו הרכב. בלו / גורדון מילר, זהה זאת בגלל סיבה זו או אחרת. הוא הבין שלעלמה יש יכולת להכיל מידע על היסטוריות רבות, על העבר ועל העתיד, ואפילו לשמר את המידע הזה ליקומים נוספים. מכיוון שהמשפחה מהווה סממן היסטורי, מדובר באותם אנשים בכל היקומים שמתקיימים במקביל. דדי זיהה אצל עלמה, בנוסף לעובדה זו יכולת מיוחדת שיתכן שנבעה מהאסטרואיד, גם להכיל את המידע הזה. אז באותו היום, בו נגע בה, הוא למעשה הכניס אותה לשנייה ללואה, למעשה כל מי שגורדון מילר היה נוגע בו, היה נכנס לכמה זמן ללולאה, באותה שנייה, עלמה ראתה את כל היקום וההיסטוריות בו ואולי אף יקומים נוספים, ומאותו רגע היא פשוט ידעה.

4. המועצה כוח המשימה. מי הם ? 

כפי שמוסבר בפאנפיק, זהו צוות ייעודי של המועצה, שתפקידו להתמודד עם איומים ממקור חיצוני. אני מקווה מאוד שהיעודי והצורך של הצוות יורחב ויוסבר בפאנפיק הרביעי.

5. האם הקרוסאובר יורחב? 

כן. בנוסף לקרוסאובר הקיים, יתווסף במהלך הפאנפיק הרביעי, קרוסאובר עם הסדרה ״החממה״. יהיה מעניין :). בנוסף, המטרה הסופית, היא לגבש באופן מלא את הצוות (כוח המשימה) ולהסיר את ההפרדה בין הסדרות ״האי״ ו״השמיניה״ לגמרי. מאוד רציתי שזה יקרה כבר בפאנפיק השלישי, אבל לצערי לא הצלחתי, אני מקווה שבפנאניק הרביעי זה יקרה. (עדכון 9.5.2021): מסתמן שזה יקרה. יהיו דמויות בודדות שלא יקושרו באופן הדוק לסיפור המרכזי (אם כי, אכן יהיו חלק ).

6. שאלה: יש לי רעיונות עלילתיים, לפאנפיק, או דברים, שאני ממש אשמח אם תתקן לי, מהסדרה המקורית, כל מני חורים ודברים מעצבנים, האם אפשר לשלוח לך? 

ברור !!! בה״פ או בכל דרך שנוחה לכם 🙂 – כמובן שינתן קרדיט מתאים :):):)

— שאלות נוספות, במידה והיה צורך,יעודכנו בפוסט זה.אז ממליץ להתעדכן מידי פעם.

הערה נוספת (9.5.2021): ממש ממליץ לראות עוד פעם את העונות של השמיניה, עד שהפאנפיק חוזר, מסתמן שהחלק הרביעי, יתעמק בין היתר באירועים מהעונות 1-3. 

יש לכם שאלות נוספות ? 

תרשמו לי בתגובות 🙂 

Print Friendly, PDF & Email

5 תגובות על “לפני הפאנפיק הרביעי.”

כן 🙂 כמובן.
האמת, שהפרק הראשון בפאנפיק הרביעי כבר כתוב …
אך מאחר ואני ״יודע״ את העלילה, כמה צעדים כבר קדימה, אני כבר לא בטוח שאני באמת רוצה שהפרק הזה יהיה הראש בפאנפיק הרביעי.
אני רוצה להתקדם עוד כמה פרקים קדימה לפני שאני מוציא את הפרקים, החדשים, בתקווה שיהיה לי זמן, ואני אספיק. (סתם לצורך אינדקציה, את הפרק הראשון – שטרם שוחרר, כתבתי בקצב של בערך משפט כל שבוע )

בנוסף, רק מעדכן (אמורה לצאת הודעת פופאפ קופצת באתר זה. האתר עתיד להיסגר בחודשים הקרובים, כל התוכן מפורסם ב-wattpad ובקבוצת הפייסבוק החדשה : קבוצת הפאנפיק הישראלי. יתכן מאוד שאני אבנה לעצמי בלוג שהתוכן יפורסם גם שם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.